Se hvem som spiller hvilken dag!

February 05 2017

h

Om få dager er programmet vårt komplett med tider og venues, men allerede nå kan du peile deg inn på en (eller flere) favorittdager.

PS: Det vil slippes et antall artister i neste uke, så dette er ikke 100% komplett.
PS2: Finner du noen artister dobbelt? Helt korrekt! Demobandene spiller to konserter i løpet av festivalen.
PS3: Timeplanen faller sakte men sikkert på plass i vår schedule her inne. 

 

ONSDAG:
Urørtfinalen 2017 i Kulturkirken Jakob
Finalist: Dårlig Vane
Finalist: Emma Jensen
Finalist: Pom Poko
Finalist: Lüt

TORSDAG:
9 Grader Nord
Adam Ezzari
Alex Cameron
Alfahanne
Amanda Delara
Andreas Doif
AV AV AV
Blood Command
Cabbage
Cakewalk
Chain Wallet
Conz
Declan McKenna
DRØM
Endlings
Faustix
Fieh
Fight The Fight
FOAMMM
Fufanu
Gents
GIRL
Greni
Hysj
Ine Hoem
Irah
Jakob Ogawa
Janice
Jarle Bernhoft
Jenny Konradsen
Jimi Somewhere
Julie Bergan
Kajander
Katinka
Linda Vidala
Little Cub
Madden
Marie Sahba
Miss Tati
Moon Relay
Mugisho
Nadia Tehran
Okkultokrati
Pasha
Pikekyss
Pom Poko
Ponette
Posterboys
PURPURRPURPLE
Saveus
SHAME
SIBIIR
Sigrid
SKOTT
Soleima
Sondre Lerche
Strange Hellos
Svømmebasseng
Tayla Parx
The Cruel Intentions
The Dogs
The Good The Bad & The Zugly
The Modern Times
Thomas Stenström
Tiebreaker
Tirzah
Trist Pike
TRXD
Vöödöö
Wonder The Boy
Yasmin

Kjøp billett!

FREDAG:
9 Grader Nord
Alex Cameron
Alma
AV AV AV
Avantgardet
Bisse
Black Magic
Broen
Cabbage
Carnival Kids
Chain Wallet
Code Walk
Declan McKenna
Dr. Kay & His Interstellar Tone Scientist
Dreamarcher
Elsa & Emilie
Endlings
Faustix
Fieh
Fufanu
Gents
GIRL
Goat Girl
Greni
Hedvig Mollestad Trio
Honningbarna
Ine Hoem
Irah
Janice
Jennie Abrahamson
Joy
Julia Jacklin
Julie Bergan
Junk Machine
Kampfar
Katinka
KIDD
King Skurk One
Kjartan Laurtizen
Klangstof
Kråkesølv
Little Cub
Lord Siva
Madden
Maggie Rogers
Man Duo
Myra
Nadia Tehran
Nag
Niilas
Norell
off bloom
Okkultokrati
Sahg
Saint
Sammy & Johnny Bennett
Saveus
SHAME
Shitkid
Sigrid
Silvester
SKOTT
Skrap
Soleima
Strange Hellos
Tayla Parx
The Minds of 99
The Modern Times
The Musical Slave
Thomas Stenström
Tirzah
TRXD
Twin Pigs
Taake
Yasmin

Kjøp billett!

LØRDAG:
Alma
Amanda Delara
Andreas Doif
Anna of the North
Avantgardet
Bisse
Broen
Cakewalk
Cashmere Cat
Code Walk
Conz
DRØM
Elsa & Emilie
Ezzari
FOAMMM
Frida Sundemo
Goat Girl
Hedvig Mollestad Trio
Honningbarna
Hysj
Jakob Ogawa
Jennie Abrahamson
Jenny Konradsen
Jimi Somewhere
Joy
Julia Jacklin
Junk Machine
Kajander
KIDD
King Skurk One
Kjartan Lauritzen
Klangstof
Linda Vidala
Lord Siva
Man Duo
Marie Sahba
Megalodon Collective
Mugisho
Myra
Niilas
No. 4
Norell
off bloom
Olefonken
Pasha
Pikekyss
Ponette
Posterboys
PURPURRPURPLE
Saint
Sammy & Johnny Bennett
Shitkid
Silvester
Store P
Svømmebasseng
The Minds of 99
The Musical Slave
Trist Pike
Viagra Boys
Wonder The Boy

Kjøp billett!